Lineární řady Linar

Čerpadla pro chromatografii - Lineární řady Linar

Labio navázalo na československou tradici v konstrukci jednoválcových „syringe" pump s velkoobjemovým válcem, z kterého se postupně vytlačuje kapalina zcela bezpulsním způsobem a vyvinulo čerpadla řady LINAR. LINAlinar principleR 30 je základním členem této řady a má objem válce 30 ml. Válec je na vstupu opatřen vysokotlakým solenoidovým ventilem, na výstupu je standardní kuličkový ventil z korundové keramiky. Pumpa je vybavena ručním bypassem v kombinaci s maloobjemovým elektronickým tlakoměrem.

Ocelový píst se samosvorným nedeformovatelným těsněním navazuje na kuličkový šroub s malým třením, který je přímo napojen na výkonný krokový motor. To umožňuje nastavení velmi malých průtoků a zároveň dostatečně rychlé sání. Linar 30 je dodáván ve stejné skříni jako analytická čerpadla řady ACP, které jsou vybaveny klávesnicí a displejem.

Jako atypický výrobek byly vyrobeny např. :

  • "syringe" pumpy s objemem 400 ml do tlaku  50 MPa pro superkritický extraktor (kompletace s termostatem, extrakční patronou, mikroškrtícím ventilem a "cold trapem" chlazeným CO2.
  • Dvojice pump pro duální vysokotlaký gradient uHPLC. Objem válce 120 ml, max. tlak 100 Mpa,čerpací rychlost 1 -  1999 ul/min. Plnění 1,5 min.


Další informace - ke stažení: